Nasza, wyposażona zgodnie z najnowszymi trendami, stacja montażu ogumienia przeprowadza wszelkie prace związane z naprawą, uzdatnianiem, wyważaniem i montażem opon dowolnego typu i rozmiaru. Nasze wieloletnie doświadczenie i wykorzystanie najnowszych technologii pomaga nam szybko i z najwyższa jakością rozwiązać właściwie każdy problem związany z naprawą lub uzdatnianiem opon.

Usuwamy nawet największe defekty i mamy wszelkie prawo uważać się za najlepszych pod tym względem w województwie łódzkim.

Szanujemy Państwa czas i rozumiemy, że przymusowy postój ciężarówki to strata pieniędzy. Dlatego staramy się jak najszybciej rozwiązać Państwa problem i wypuścić samochód z powrotem na drogę.

W firmie PPHU Wiktor Zajkiewicz nie piszemy niczego „drobnym tekstem”. Przy realizacji dowolnego zamówienia przedstawimy Państwu szacunkowa wycenę naprawy lub wymiany oraz zakładany czas, w którym samochód będzie gotowy. Dla wygody kierowców, czas oczekiwania na wykonanie usługi mogą on spędzić z filiżanką kawy w specjalnej wyposażonej i klimatyzowanej poczekalni.

Nie bez znaczenia jest fakt, że zawsze dostępne są u nas dziesiątki tysięcy opon (nowych, używanych oraz uzdatnionych). Dlatego jeśli potrzebują Państwo wymiany ogumienia na nowe, możemy w krótkim czasie zaproponować Wam kilka wariantów takiej wymiany.

Zwracamy szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa i dlatego zawsze dokładnie sprawdzamy sprzedawany towar oraz kontrolujemy jakość wykonywanych usług.